Informace o nás

Naše společnost se zabývá především retrofitem strojů se starými řídícími systémy a dnes již výkonově nedostačujícími  pohony. Provádíme istalace nových CNC řídících systémů MITSUBISHI M70V a nyní nejnovější verzí M80/M800, které zvládají aplikace jak pro frézování, soustružení či obsluhu velkých obráběcích centern. Veškerý řídící systém má intuitivní ovládání a je dodáván kompletně v češtině.

Oživujeme nově zkonstruované stroje ve spolupráci s konstruktéry a budoucím zákazníkem. Spolupracujeme i s automobilovými závody jako je např. VALEO. Zabýváme se měřením neelektrických veličin jako je vyhodnocování teplot, tlaků, rychostí apod. a jejich následným zpracováním.

Dále se zabýváme prodejem a výrobou nových jednoůčelových strojů vlastní konstrukce, dle požadavků zákazníka.

Stroje, které se programují přes mechanické narážky a dorazy Vám upravíme na míru vytvořeným řídícím systémem s PLC a grafickým rozhraním, které zjednoduší a zrychlí úpravu pracovních kroků stroje.

 

Poskytujeme kompletní servis od cenové nabídky až po konečné odladění. Vypracujeme Vám kompletní elektrodokumentaci v plně licencovaných softwarech

  • ELCAD Professional 2.2 
  • Autodesk Inventor 2016